TUNAY TURİZM SEYAHAT TEKSTİL NAKLİYAT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜMESSİLLİK GIDA

İTHALAT - İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

          2002 yılında kurulan Tunay Ltd Şti. öncelikli olarak Elektrik ve Elektronik alanlarında faaliyet göstermektedir. Elektrik alanında Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatları ve Trafo Tesisleri İnşaası, Bakım-Onarım, Etüt, Proje-Taahhüt, Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu ve Teknik Servis Hizmetleri faaliyetlerini üstlenmektedir.

Elektronik alanında ise, internet sitemiz Mümessillikler bölümünde belirtilen iki  Avrupa firmasının (Bonn Hungary Electronics Ltd. ve Totaltel Telecom Techniques Ltd. ) Türkiye Mümessilliğini yürütmektedir.

Tunay Ltd. Şti. 2002 yılında kuruluşu ile birlikte, Bonn Hungary Electronics Ltd. RF & Microwave Development and Manufacturing şirketinin Türkiye Mümessilliğini üstlenmiştir. 2004 yılında Kuşadası Devlet Hastanesi “ Teknik Servis Hizmeti ” ihalesini almış ve bir buçuk yıl süre ile bu hizmeti yürütmüştür. Yine 2004 yılında T.C. Türk Patent Enstitüsünden, Tunay Ltd. Şti. olarak marka tescil belgesini almıştır. 2007 yılında sırası ile Totaltel Telecom Techniques Ltd. ve 2009 yılında Dunaker Ltd. firmaları ile Türkiye mümessillikleri imzalanmıştır.

Tunay Ltd. Şti. 'nin sermayesi tamamen ödenmiş olup kayıtlı borcu bulunmamaktadır. Şirketimizin asıl hedefi, özellikle Mikrodalga Telekomünikasyon alanında söz sahibi olmak ve Mikrodalga Telekomünikasyon alanında günün gelişen teknolojilerini, Türkiye’de uygulamaktır.  

 

Cumhuriyet Mah. Süleyman Demirel Bulv. Tunay İş Merkezi

No: 20/206 Kuşadası / TÜRKİYE

Tel / Fax: +90 256 614 1684

tunayltd@tunayltd.com